PERPA MAKİNA

İstanbul - Türkiye
0212 6135474
PERPA MAKİNA Hakkında
Yetkili : Güray KUNDURACI 0533 7791033

Perpa Makina Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1985 yılında İstanbul'da takım tezgahları üzerine ticari faaliyetine başlamıştır. İsmini İlk kurulduğu yer olan Karaköy Perşembe Pazarı'ndan alan PERPA MAKİNA, 30 seneyi aşkın tecrübesi ve birikimi ile günümüzde konusunda uzman bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyetine üniversal takım tezgahlarının ticareti ile başlayan PERPA MAKİNA, ilerleyen yıllarda CNC takım tezgahlarının ithalatına ve satışına başlamış ve rotasını bu yöne çevirmiştir. Günümüzde ise kendi alanlarında lider konumda olan seçkin Tayvan, Çek ve İtalyan firmalarının Türkiye temsilciliklerini yürüten, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebilen uzman kadrolara sahip, bölgesi komşu ülkelere ihracat yapan, tüm tecrübesini ve dikkatini sadece CNC kontrollü takım tezgahlarına ayırmış konusunda uzman bir firma haline gelmiştir.

Merkezi İSTANBUL / İkitelli'de bulunan PERPA MAKİNA'nın ayrıca BURSA, ANKARA ve İZMİR'de kendi şubeleri bulunmaktadır. Her biri kendi bölgelerinde ikamet eden satış ve teknik servis ekipleri sayesinde çok daha hızlı ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Daha hızlı sevkiyat ve makina temini sağlayabilmek için ise İstanbul İkitelli'de ve  Tuzla Serbest Bölgesindeki depolarında sürekli stok bulundurmaktadır.

Gelişimin ve ilerlemenin sürekli olmasına inanan firmamız, gelişen Türkiye ekonomisi ve sanayisi ile değişen dünya konjonktürü ve sanayi yapısının getireceği değişimleri ve fırsatları önceden tahlil edip müşterilerine maksimum faydayı sağlayacak bilgi ve teknoloji birikimine sahip olmayı misyon edinmiştir.